Eriba Touring Pan
Caravan€ 5950
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 5.950 |
| Exportprijs | € 5.950 |
| Afleverkosten | € 250 |
Specificaties
| Model | Touring Pan |
| Modeljaar | 1993 |
| Bouwjaar | 1993 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 1993-08-03 |
| Lengte | 4.52 m |
| Breedte | 2.0 m |
| Leeggewicht | 513 kg |
| Max. gewicht | 750 kg |
| Slaapplaatsen | 2 |
Accessoires
INTERIEUR
- Koelkast
- Combi Horren
- Kachel
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Schokbrekers
EXTRA
- Fietsrek achterop
- Reservewiel
Omschrijving
Zeer leuke Eriba met hefdak
Max. Gewicht 750 kg, dus caravan heeft geen eigen kenteken er zit wel een registratie bewijs bij.
Banden zijn van 2022
Optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
Dissel bak is beschadigd maar is wel water dicht
Voor meer info bel 0031(0)40 2538982
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |