Avento Excellence 420 TLH
Caravan€ 6250
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 6.250 |
| Exportprijs | € 6.250 |
| Afleverkosten | € 250 |
Specificaties
| Model | Excellence 420 TLH |
| Modeljaar | 2002 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2002-04-22 |
| Lengte | 6.22 m |
| Breedte | 2.19 m |
| Leeggewicht | 945 kg |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 355 kg |
| Slaapplaatsen | 2 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combi Horren
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
- Voortent
- Luifel
EXTRA
- Airmix
- Fietsrek achterop
- Lichtmetalen velgen
- Reservewiel
- Omvormer
Interieurindeling
Zitten
- Rondzit
Keuken
- Hoek keuken
Badkamer
- Achter badkamer
Omschrijving
Mooie compacte Avento caravan en zeer compleet
Je kan groot bed maken van 200 x 190
En je kan bed maken van 200 x 140 dan heb je nog 2 pers. zitje langs het bed
Caravan is compleet met voortent en luifel van 2023
LM Velgen met banden van 2021
Thule fietsen drager achterop van 2023
Optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
Voor meer info bel 0031(0)40 2538982
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |