Belangrijkste kenmerken
- Bouwjaar2025
- Slaapplaatsen4
- Max. massa3.500 kg
- Leeggewicht2.873 kg
- Lengte6,99 m
- Kilometerstand32.259 km
Omschrijving
Wij leveren deze wagen met een "all-inclusive" pakket.
Geen onverwachte extra kosten!
Rutten Ridderbeks Caravans, Campers en Vouwwagens in Echt, het grootste kampeerbedrijf van Nederlands Limburg op 16.000 m2. Wij zijn officieel dealer van Carado, Adria, Eriba, Fendt, Knaus, Cabanon, Europa Camper, Campooz, Trigano en Raclet.
Op onze website: www.ruttenridderbeks.nl vindt u ons volledige aanbod zowel in nieuw als gebruikt.
Ook voor het huren van een camper, caravan of vouwwagen bent u bij ons aan het juiste adres.
In onze eigen werkplaats kunt u terecht voor onderhoud, reparaties, montage van accessoires, schadetaxaties en schadereparaties voor alle verzekeringen.
Wij zijn lid van BOVAG en de schadelabels Aveco, Recamp en DealerRepair.
Overige kenmerken
- Rijklaar gewicht: 3.030 kg
- Aantal bedden: 3
- Indeling: hefbed
Indeling
Slapen
Zitten
Keuken
Badkamer
Specificaties
Algemeen
- Merk
- Carado
- Model
- T 338 ED25
- Bouwjaar
- 2025
- Conditie
- Gebruikt
Maten en gewichten
- Totale lengte
- 6,99 m
- Breedte
- 2,32 m
- Hoogte
- 2,93 m
- Stahoogte
- 2,1 m
- Leeggewicht
- 2.873 kg
- Max. toelaatbare massa
- 3.500 kg
- Laadvermogen
- 470 kg
Slapen en zitten
- Slaapplaatsen
- 4
- Bed 1
- 200 x 80
- Bed 2
- 192 x 80
- Bed 3
- 194 x 140
Motor en rijden
- Brandstof
- Diesel
- Transmissie
- Automaat
- Kilometerstand
- 32.259 km
- Vermogen
- 165 pk
Garantie en prijs
- Garantie
- 12 maanden
- Soort garantie
- Dealergarantie
Overige specificaties
- Bed 1 (L x B)
- 200 x 80
Over de dealer
Rutten Ridderbeks B.V.
Edisonweg 43
6101 XJ Echt
| Maandag | – |
|---|---|
| Dinsdag | 10:00 – 17:30 |
| Woensdag | 10:00 – 17:30 |
| Donderdag | 10:00 – 17:30 |
| Vrijdag | 10:00 – 17:30 |
| Zaterdag | 10:00 – 17:00 |
| Zondag | – |
| Maandag | – |
|---|---|
| Dinsdag | 10:00 – 17:00 |
| Woensdag | 10:00 – 17:00 |
| Donderdag | 10:00 – 17:00 |
| Vrijdag | 10:00 – 17:00 |
| Zaterdag | 10:00 – 16:00 |
| Zondag | – |
Vergelijkbare campers
-
Carado T 338 PRO+
- Bouwjaar 2024
- 4 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 6,95 meter
€ 79.950Rutten Ridderbeks B.V. · Echt -
Carado CV 590 4x4
- Bouwjaar 2024
- 3 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 5,98 meter
€ 79.995Rutten Ridderbeks B.V. · Echt -
Carado T 448 PRO+
- Bouwjaar 2024
- 4 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 7,29 meter
€ 75.500Rutten Ridderbeks B.V. · Echt -
Nieuw
Carado CV 640 PRO
- Bouwjaar 2024
- 2 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 6,36 meter
€ 74.995Rutten Ridderbeks B.V. · Echt